ضمن ابراز افتخار از حضور شما در شبکه پذیرندگي شرکت "پرداختم"، جهت ارائه خدمات بهتر، حفظ امنیت و جلوگیري از هرگونه خطای احتمالي، موارد ذیل را به استحضار مي رساند:

1. نرم افزار پرداختم یک واسط بین پرداخت کننده و دریافت کننده است و در قیمت گذاری و قیمت توافق شده بین پرداخت کننده و دریافت کننده وارد نمی شود. قیمت گذاری و توافق بر سر قیمت بر عهده پرداخت کننده و دریافت کننده است.

2. "پرداختم" موظف است تا همیشه قبل از هر تغییری در خدمات خود دریافت کننده و پرداخت کننده را از این تغییرات مطلع سازد.

3. اکیداً توصیه می شود به هیچ گونه تماس تلفنی که درخواست رمز کارت بانکی یا رمز دوم آن را دارد، پاسخ ندهید. یادآوری می شود کارشناسان شرکت تحت هیچ شرایطی این درخواست را نخواهد داشت.

4. پشتیباني نرم افزار، معرفي طرح ها و تغییر شرایط و نکات مهم فقط از طریق نیروهاي پشتیبان این شرکت, سایت شرکت, و پیامک شرکت به شماره ۱۰۰۰۵۵۵۰۵۵۵۰۵۰ صورت می گیرد.

5. توجه داشته باشید اعلام دریافت برای شما فقط از طریق برنامه موبایل پرداختم و یا پیامک شرکت به شماره ۱۰۰۰۵۵۵۰۵۵۵۰۵۰قابل تضمین است و شرکت مسئولیتی در قبال دیگر شماره پیامک ها به عهده نمی گیرد. توجه کنید هرگونه تغییر در شماره پیامک شرکت از طریق شماره ۱۰۰۰۵۵۵۰۵۵۵۰۵۰ از قبل اعلام می شود.

6. جهت اطلاع از طرح های تشویقی شرکت و چگونگی کسب امتیاز، به وب سایت شرکت مراجعه نمایید.

7. .جهت تغییر شماره حساب متصل به درگاه همراه خود یا اطلاع از فرآیند مربوطه، با پشتیبانی تماس بگیرید.

8. پذیرنده موظف است صرفا برای انجام خدمات مجاز که حقیقتا انجام می شود از نرم افرار پرداختم استفاده نماید و از انجام معامله صوری یا شبیه سازی اکیداً خودداری کند.

9. پذیرنده موظف به حفظ محرمانگی رمز ورود نرم افزار خود می باشد و قاعدتا مسئولیت عواقب افشای رمز بر عهده ایشان خواهد بود. در چنین شرایطی با شماره ثبت نام شده خود, مراتب را از طریق شماره پشتیبانی02128426454 به "پرداختم" اطلاع دهید.

10. جهت جلوگیری از اعمال مجرمانه، خواهشمند است در صورت مشاهده موارد مشکوک و مواردی که اعمال مجرمانه در آنها محرز است، بلافاصله به مرکز تماس شرکت اطلاع رسانی فرمایید.

11. لازم است هر گونه تغییر در مشخصات خود اعم از تغییرآدرس، تغییر صنف و تغییرات مندرج در روزنامه رسمی (پذیرندگان حقوقی)را به مرکز تماس شرکت اعلام فرمایید.

12. پذیرنده موظف است از دریافت مبلغ اضافی از دارنده نرم افزار پرداختم بابت پرداخت وجه از طریق پایانه فروش خودداری نماید.

با سپاس؛ تیم پرداختم

بازگشت